Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

KONTAKTY

GAUDETOP s.r.o.
Sofijské náměstí 3400/6
143 00 Praha 4
gaudetop@email.cz


Přijímací zkoušky na střední školy

Státní přijímací zkoušky na střední školy

 

Přijímací zkoušky na střední školyStátní přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia představují jednotnou formu přijímacích zkoušek na SŠ a gymnázia. Uchazeči o studium na střední škole či gymnáziu budou skládat přijímací zkoušky ze dvou předmětů – český jazyk a matematika. Úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek na střední školu je důležitým momentem ve sféře vzdělání. Je proto důležité věnovat dostatek času přípravě na jednotné státní přijímací zkoušky na střední školy. K přípravě na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia mají zájemci o studium možnost pořídit si publikace určené k přípravně na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia vždy aktuální pro konkrétní rok.

 

K přípravě na přijímací zkoušky 2018 na střední školy a gymnázia jsou k dispozici následující tituly:

 

Přijímací zkoušky 2018 na střední školy - český jazyk  Přijímací zkoušky 2018 na střední školy - matematika
 

 

Státní přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia

 

Přijímací zkoušky z českého jazyka

 

Přijímací zkoušky z matematiky

 

K úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia má pomoci tato webová stránka Tvojepřijímačky.cz, kde budou průběžně zveřejňovány užitečné informace. Zvládnout přijímací zkoušky na střední školu je velmi důležité a velmi to záleží na aktuální informacích a správně zvolené formě přípravy. Další užitečné informace naleznete také zde přijímací zkoušky na střední školy nebo dalším užitečným zdrojem informací může být přijímací zkoušky na SŠ. Určitě všem doporučujeme nepodcenit přípravu na přijímací zkoušky na střední školy a zvolit přípravu ve formě pořízení si publikací určených přímo k přípravě na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia, které jsou vždy aktuálně vydávány pro konkrétní rok, více naleznete zde Tvojepřijímačky.cz

 

NDEyMG